Podsumowanie 5. edycji warsztatów aktorskich we Wrocławskim Centrum Seniora

na zdjęciu uczestnicy 5 edycji warsztatów aktorskich

 

W WCRS -  Wrocławskim Centrum Seniora odbyło się wyjątkowe spotkanie podsumowujące piątą edycję warsztatów aktorskich, zorganizowanych w ramach 5. Wrocławskiego Filmowego Centrum Seniora.

 

Wydarzenie zgromadziło wielu uczestników, którzy z radością wspominali wspólne chwile spędzone na scenie i dzielili się swoimi doświadczeniami.

 

Na zdjęciu uczestnicy i organizatorzy 5 edycji warsztatów aktorskich

 


Emocje i wzruszenia

Gości powitał gospodarz miejsca, Pan Robert Pawliszko wicedyrektor WCRS, kierownik Wrocławskiego Centrum Seniora, który wyraził ogromną radość z dużego zainteresowania projektem, podkreślając, że warsztaty przyniosły satysfakcję zarówno uczestnikom, jak i organizatorom.  Wyraził też nadzieję, że kolejne edycje warsztatów będą cieszyły się równie dużym powodzeniem i przyniosą uczestnikom jeszcze więcej niezapomnianych chwil.

Warsztaty aktorskie we Wrocławskim Centrum Seniora to nie tylko rozwijanie umiejętności, ale przede wszystkim budowanie społeczności, która wspólnie przeżywa piękne chwile pełne radości i wzruszeń.

 

 

Robert Pawliszko przemawia podczas zakończenia warsztatów aktorskich

 

Warsztaty podsumował również Pan Stanisław Dzierniejko, pomysłodawca Wrocławskiego Filmowego Centrum Seniora. 

 

Stanisław Dzierniejko przemawia podczas zakończenia warsztatów aktorskich

 

 

Głos uczestników

Uczestnicy zgodnie podkreślali, że udział w warsztatach był dla wielu z nich spełnieniem marzeń.
 
Pani Barbara Drak, jedna z uczestniczek, podzieliła się swoimi wrażeniami: „Nigdy nie myślałam, że jeszcze potrafię odczuć taką radość, jaką dają mi te zajęcia. Jest to niewątpliwie związane z niesamowitą osobowością prowadzącego te zajęcia, aktora i reżysera Zbigniewa Szymczyka. Mam na myśli taką zupełnie inną radość – radość dziecięcą, szczęcie, które zostało w tamtym momencie we mnie wyzwolone”.

 

Barbara Drak podpisuje podziękowanie

 

Grzegorz Zieliński, senior biorący udział w warsztatach, podkreślił, że udział w zajęciach to nie tylko zabawa, ale także wyzwanie: „Jest to chęć zmierzenia się z własną percepcją, pamięcią, a przede wszystkim jest to egzamin dla nas w wieku senioralnym”.

 

Uczestnicy odbierają dyplomy i upominki

 

Artystyczna przygoda

Warsztaty prowadzone przez Zbigniewa Szymczyka okazały się nie tylko świetną zabawą, ale również fascynującą przygodą artystyczną. Jak podkreślił reżyser spektaklu: „Pchła Szachrajka została zrobiona bardziej w stylu bajki dla dorosłych. Szukamy w niej takich sensów, które by w jakiś sposób wytłumaczyły - co jest zawarte w bajce, co dotyczy socjologicznych uwarunkowań naszego życia”.

 

Seniorzy odbierają dyplomy i prezenty na zakończenie warsztatów

 

 

Uroczyste zakończenie

Każdy uczestnik warsztatów otrzymał pamiątkowy dyplom oraz upominki ufundowane przez WCRS – Wrocławskie Centrum Seniora. Spotkanie zakończyło się słodkim akcentem – specjalnie przygotowanym tortem, który był doskonałym zwieńczeniem tego wyjątkowego dnia. 

 

 

na zdjęciu tort zakończenia 5 Wrocławskiego Filmowego Centrum Seniora

 

Zapraszamy do śledzenia kolejnych inicjatyw Wrocławskiego Centrum Seniora i dołączenia do naszych działań, które przynoszą tyle pozytywnych emocji i satysfakcji!

Więcej zdjęć znajdziecie Państwo w naszej Galerii na www.galeria.seniorzy.wroclaw.pl

 

Na zdjęciu grupa uczestników 5 edycji warsztatów aktorskich

 

Termin