Firma na próbę cz. 2 - spotkanie z cyklu Dojrzała Przedsiębiorczość

grafika panie w kuchni

Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach cyklu "Dojrzała Przedsiębiorczość"

20 czerwca, wtorek, godz.14:00

Temat: Firma na próbę cz. 2  oraz produkcja żywności w warunkach domowych - wymogi i warunki sanitarne.

Miejsce: Wrocławskie Centrum Seniora, pl. Dominikański 6, sala 27

Jest to spotkanie informacyjne, w trakcie którego będzie można dowiedzieć się, jak spróbować swoich sił w biznesie bez zakładania własnej firmy i ponoszenia dodatkowych kosztów (składek ZUS, zaliczek na podatek itp.).
A także o zadaniach realizowanych przez Biuro Rozwoju Gospodarczego UM Wrocławia, koordynowanych programach i działaniach promujących przedsiębiorczość mieszkańców miasta.

Dodatkowo będzie można uzyskać informacje dotyczące wpisu do rejestru zakładów prowadzonego przez organy Państwowej Inspekcji Sanitarnej, dowiedzieć się jakie są wymagania dla pomieszczeń mieszkalnych, w których prowadzona jest produkcja / przetwarzanie żywności, na czym polega analiza warunków sanitarnych procesu produkcji oraz zagrożenia związanego z rodzajem żywności, która miałaby być przygotowywana, analiza skali produkcji oraz grupy konsumentów, do której będzie kierowany produkt.

Prowadzący: Ewa Dziekańska-Budniak, Biuro Rozwoju Gospodarczego, Departament Strategii i Rozwoju Miasta Urzędu Miejskiego Wrocławia oraz Dominika Skinderowicz rzeczoznawca ds. sanitarno-higienicznych.

Wstęp bezpłatny.
Obowiązują zapisy: tel. 71 344 44 44, lub e-mail: karta.seniora@wcrs.pl

Zapraszamy!

Termin