Grupa aktorska „Miasto kobiet”

Dodane przez Barbara Pacan - 22-04-2024 - 14:53

Zapraszamy do poznania niezwykłej grupy aktorskiej „Miasto Kobiet”, która powstała w 2023 roku jako efekt inspirujących warsztatów aktorskich organizowanych przez Wrocławskie Centrum Seniora zespół WCRS w ramach Wrocławskiego Filmowego Centrum Seniora. Ta wyjątkowa grupa skupia się na talencie seniorów, dowodząc, że pasja teatralna i filmowa nie zna granic wiekowych.

 

zdjęcie przedstawia seniorów w trakcie warsztatów

 

Warsztaty, które stanowiły zalążek dla tej niezwykłej grupy, prowadził ceniony reżyser Zbigniew Szymczyka. Jego doświadczenie i pasja do sztuki teatralnej oraz filmowej zaowocowały stworzeniem grupy, która nie tylko rozwija swoje umiejętności aktorskie, ale także czerpie ogromną radość z tworzenia i współpracy. Śmiech, emocje i wspólne działanie tworzą niezapomniane chwile, które są kwintesencją tej niezwykłej grupy.

 

zdjęcie przedstawia grupę teatralną po premierze spektaklu

 

Członkowie „Miasta Kobiet” nie ograniczają się jedynie do sceny teatralnej. Można ich spotkać także na ekranach kinowych jako statystów w różnorodnych produkcjach filmowych, kręconych nie tylko we Wrocławiu. Ich wszechstronność i zaangażowanie sprawiają, że stają się nieodłączną częścią kulturalnego krajobrazu miasta.

Grupa aktorska „Miasto Kobiet” nie tylko bawi się świetnie na scenie, ale także inspiruje innych do aktywnego życia i poszukiwania pasji w każdym wieku. Jej członkowie to prawdziwi bohaterowie, którzy udowadniają, że w każdym z nas drzemie nieodkryty talent, wart podjęcia wyzwania i eksploracji. 

 

.