Spotkanie autorskie z Andrzejem Liczmonikiem: Inspirujące spojrzenie na świat literatury

Dodane przez Barbara Pacan - 28-02-2024 - 08:25
Na zdjęciu przy stole siedzi autor i podpisuje swoje książki
Termin

 

Grupa „o-CAL-eni” działająca przy WCRS - Wrocławskim Centrum Seniora miała przyjemność zaprosić laureata konkursu Literackiego z Dni Seniora 2023 roku, pana Andrzeja Liczmonika, na spotkanie autorskie.

Wydarzenie to odbyło się w niezwykle przyjaznej i pełnej zainteresowania atmosferze, która była doskonałym tłem dla zapoznania się z twórczością tego utalentowanego pisarza.

Andrzej Liczmonik zaprezentował swoje głównie krótkie opowiadania, które zaskakują swoją niezwykłością i głębokim przesłaniem. Tematy poruszane przez autora są nie tylko bliskie naszemu codziennemu życiu, ale także prezentowane w sposób niezwykle zrozumiały, wzruszający i prowokujący do refleksji i dyskusji.

Jedną z pozycji, która szczególnie wzbudziła zainteresowanie uczestników spotkania, była powieść „Bransoletka”. Liczmonikowi udało się utrzymać czytelników w napięciu do ostatniej strony, mimo że nie jest to typowy kryminał. To świadectwo jego umiejętności budowania fabuły i kreowania postaci, które poruszają czytelnika głęboko i angażują emocjonalnie.

Spotkanie z Andrzejem Liczmonikiem nie tylko było okazją do poznania talentu literackiego, ale również do wzbogacenia się o nowe spojrzenie na świat poprzez literaturę. Serdecznie dziękujemy autorowi za inspirujące spotkanie i zapraszamy wszystkich zainteresowanych do dalszego poznawania jego twórczości.

Więcej zdjęć w naszej Galerii