Przez kontynenty i kultury

Dodane przez Barbara Pacan - 11-01-2024 - 15:06
Na fotografii jest tańcząca para Na plakacie widać plecak, globus i inne elementy podróżnicze. Obok na białym tle jest umieszczony tekst: Zajęcia stacjonarne Przez podróże i kontynenty. Terewsa Szewioła, pilot wycieczek, podróżnik

Zapraszamy serdecznie wszystkich seniorów na niezwykłą podróż „Przez kontynenty i kultury”, podczas dwóch fascynujących spotkań w Wrocławskim Centrum Seniora.

Podróż przez Indie i Nepal
Termin: Środa, 24 stycznia, godz. 11:00

Przekroczcie razem z nami progi egzotycznych Indii i urokliwego Nepalu! Odkryjcie zabytki Indii, turystyczne smaczki, mistyczne świątynie buddyjskie, ceremonialne rytuały hinduistyczne i majestatyczne Himalaje. Teresa Szewioła, doświadczony pilot wycieczek i podróżnik z grupy o-CAL-eni przy Wrocławskim Centrum Seniora, poprowadzi Was przez te niezwykłe zakątki Azji, dzieląc się swoimi fascynującymi doświadczeniami.

Podróż przez Indie Południowe
Termin: 21 lutego, godz. 11:00

Ponadto, zapraszamy na kolejną niezapomnianą podróż przez Indie Południowe. Teresa Szewioła podzieli się swoimi przygodami z tej części kontynentu, odkrywając przed Wami tajemnice i piękno tamtejszych miejsc.

Razem z nami przenieście się w magiczny świat Azji, pełen barw, smaków i fascynujących historii. Nie przegapcie okazji do wspólnego odkrywania świata! 
Zapraszamy do zapisów pod numerem 71 344 44 44 lub poprzez e-mail: karta.seniora@wcrs.pl.

Miejsce: Wrocławskie Centrum Seniora, pl. Dominikański 6.
Wstęp bezpłatny!


Do zobaczenia na niezapomnianej podróży przez Indie, Nepal i Indie Południowe!

Termin