Opis projektu: Radiowy Klub Seniora i Oblicza Wrocławia (92.0 FM)

Na zdjęciu widać seniorkę trzymającą radio

We Wrocławiu Radiowy Klub Seniora możesz posłuchać na 92.0 FM.
Audycję Wrocławskiego Centrum Seniora oraz Radia Rodzina można nieprzerwanie usłyszeć od listopada 2018 roku.

„Radiowy Klub Seniora to audycja o seniorach i dla seniorów, ale nie tylko. Wsłuchując się w głos seniorów, postanowiliśmy stworzyć przestrzeń medialną, która pozwoli pokazać całe bogactwo późnej dorosłości, wolnej od stereotypów i uprzedzeń. Tak powstała audycja, która nie tylko umożliwia przekazanie ważnych dla seniorów informacji, ale także stwarza okazję do rozmowy na interesujące tematy, spotkanie z ciekawymi gośćmi, wymianę myśli i życzliwych uczuć” – Robert Pawliszko, Wrocławskie Centrum Seniora.

W programie udział biorą przede wszystkim seniorzy, przedstawiciele instytucji, firm, organizacji działających na rzecz osób starszych, przedstawiciele lokalnych społeczności, prelegenci, eksperci i naukowcy i to na ich wiedzę oraz doświadczenie stawiają autorzy programu.

Zapraszamy także do wysłuchania cyklu audycji pt. Oblicza Wrocławia. 

Piątkowe audycje to przestrzeń w której Seniorzy dzielą się swoją twórczością artystyczną i kreatywnymi pomysłami. Goście w studiu opowiadają o swojej pasji m.in. o podróżach, fotografii, tańcu, malarstwie, śpiewie, rękodziele, jak również o swoich marzeniach i inspiracjach.

Program z udziałem seniorów można wysłuchać w Radiu Rodzina w piątki o godz. 17:10, serdecznie zapraszamy!

fot. Canva Pro