Monodram „Księga ziół i nie tylko” w wykonaniu Anny Seniuk

Grafika zapowiadająca monodram Anny Seniuk. Zielone tło, filmowy motyw graficzny.

 

Serdecznie zapraszamy na niezwykłe wydarzenie teatralne już w środę, 10 kwietnia 2024 r. godz. 17:00, w sali Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW przy ul. Strzegomskiej 55.

Spotkanie z wybitną aktorką

Anna Seniuk, ikona polskiego teatru, zaprasza wszystkich miłośników sztuki na niezapomnianą podróż przez świat teatru i poezji. Jej monodram „Księga ziół i nie tylko” obiecuje być autorską interpretacją literatury, która poruszy serca i umysły widzów.

Autorska wypowiedź sceniczna

Monodram powstał z inicjatywy samej Anny Seniuk. To niezwykłe połączenie teatru i poezji, które z pewnością zostawi ślad w sercach widzów. Aktorka, znana z inteligencji, dowcipu i wdzięku, zabierze nas w podróż przez różnorodne tematy, poruszając miłość, zdrowie, spokój i inne aspekty ludzkiego życia.

Różnorodność tematyczna

W spektaklu obok fragmentów z „Księgi ziół” Sándora Máraiego usłyszymy wiersze wielkich polskich poetów takich jak Zbigniew Herbert, Małgorzata Hillar czy Wisława Szymborska. Tematyczna różnorodność tekstów pozwoli odkrywać głębsze przesłanie, które tkwi w sercu każdego utworu.

Wybitne osiągnięcia aktorskie

Anna Seniuk, wielokrotnie nagradzana aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna, związana m.in. z Teatrem Narodowym i Teatrem Polonia w Warszawie, zaprezentuje niezwykłą interpretację tekstów, która na długo pozostanie w pamięci każdego widza.

Dystrybucja biletów

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, jednak konieczne jest posiadanie biletu. Dystrybucja zaproszeń od 3 kwietnia 2024 roku w Punkcie Informacyjnym od godz. 9:00 w WCRS – WCS, pl. Dominikański 6, pokój 15.

Nie przegapcie okazji uczestnictwa w tym niezwykłym spektaklu!

Wydarzenie odbywa się w ramach 5. Wrocławskiego Filmowego Centrum Seniora.

Termin